Witajcie w bezpiecznym i pełnym czułości Kręgu Kobiet.

Włączcie audio ☝ i wejdźcie w tą przestrzeń razem z nami. Gdzie każda indywidualność jest zauważona i akceptowana.

Podczas sesji zdjęciowej dla metro ekipa stworzyłyśmy niesamowity klimat…otworzyłyśmy świat gdzie szepty intuicji zostały wysłuchane, intencje mocno zaznaczone i wypuszczone wreszcie na WOLNOŚĆ w strumień wiatru.

Żeński pierwiastek kulturowo i społecznie uśpiony, został zaproszony do naszego kręgu i rozpalony razem z magiczną szałwią białą. Lęk, który każda z nas doświadcza na przestrzeni swojego życia został utulony.
Mogłabym cyklicznie przeprowadzać takie sesje fotograficzno-psychologiczne 🙂 Otwarcie się na kobiecość pozwala nam czytać głębokie pokłady mądrości, które mieszkają nigdzie indziej, jak w naszym ciele. Wiedźmy rozumiane jako jeden z kobiecych archetypów to temat, który budzi coraz mniej kontrowersji…prawdopodobnie przez to, że jest nią  każda z nas. Najprościej mówiąc, to Kobieta która Wie.

Dlaczego spotkałyśmy się w lesie? Ponieważ od lat zgłębiam cudowne właściwości jakie niesie Natura.
Wyrażam wdzięczność za rośliny, które karmią nas, odżywiają, leczą i wspierają. Wiedziałam, że właśnie las będzie miejscem, które nas powita i pozwoli

B Y Ć.

Dla każdej uczestniczki sesji Kręgu Kobiet było to zdecydowanie coś więcej, niż sesja zdjęciowa. Podnosiłyśmy tematy, które w nas żyją, siedziałyśmy zanurzone  w emocjach w środku wzburzonego lasu.
Przed sesją prosiłam dziewczyny, by wyciągnęły z tego spotkania jak najwięcej dla siebie. Okazało się, że sama ogromnie na tym skorzystałam i wzbogaciłam wnętrze o nową Jakość.

P.S Żadna z nas nie należy do sekty 😉 Jedność z Naturą jest żyjącym rdzeniem w każdym człowieku. Udało nam się wyłowić go, poprzez taniec i fotografie – pokazać Światu.

Dziękuję 🙏

Zapraszam na profile Kobiet, które współpracowały z nami

Drewniane kolczyki, każda para inna, wykonana z miłością do tego wdzięcznego tworzywa naturalnego WDREWNOIDE

Makrama, dodatki ze sznurka, drugie życie ubrań BULLINKA

Pełne mocy łapacze snów ZLAPLAPACZ

 

Total: