Cześć i czołem

Piję dużo yerba mate, uwielbiam ruch i jestem z tych, którzy nie oglądają telewizji. Mam w sobie ogrom miłości, którą rozsiewam w swoim domu, dzielę z Lesiem (rudym kotem) oraz wszędzie gdzie się aktualnie znajduję.
W wolnych chwilach chadzam do lasu, po spokój i inspirację. Ostatnio do moich ukochanych aktywności należy joga i medytacja. Odnajduję w tym siebie.
Bardzo cenię, kiedy ludzie pozwalają sobie na komfort bycia sobą. Wybieram potrawy wegetariańskie, len, promienie wschodzącego Słońca, wiatr we włosach, stare kamienice, elektroniczną muzykę, książki poszerzające świadomość oraz naszą zapomnianą, słowiańską kulturę. Najczęściej pracuję na południu Polski ale dojadę w każde miejsce!

Robiąc zdjęcia poszerzam swoje postrzeganie, nieustannie szukam, zawsze przeżywam. Łapię Wasze emocje, mój wzrost pomaga mi w byciu niewidoczną. Od dziecka kształtował się we mnie rys indywidualistki, dlatego tworzenie czegoś w zgodzie ze sobą jest dla mnie bardzo cenne. Cechuje mnie autentyczność i naturalność.
Dzięki empatii, jaką obdarzył mnie los potrafię wyłapać każde Wasze westchnienie, zmarszczkę zwątpienia, dołek uśmiechu w policzku.
Jestem perfekcjonistką, może przez zodiakalną pannę - cechuje mnie duża ambicja i chęć rozwoju.
Ukochane dla mnie w fotografii są portrety, Wasze twarze są dla mnie jak otwarte księgi, czasem pisane w niezrozumiałym języku (przez co jeszcze ciekawsze!)

Uwielbiam rozmawiać, słuchać, poznawać Wasz świat. Poznajmy się przy dobrej kawie, później chodźmy na wędrówkę 🙂

Total: