Cześć i czołem

Piję dużo yerba mate, uwielbiam ruch i jestem z tych, którzy nie oglądają telewizji. Mam w sobie ogrom miłości, którą rozsiewam w swoim domu, podlewając roślinki, dbając o Leśka (naszego rudego kota) i przytulając swojego męża.
W wolnych chwilach chadzam do lasu, po spokój i inspirację. Ostatnio do moich ukochanych aktywności należy joga i medytacja. Odnajduję w tym siebie.
Bardzo cenię, kiedy ludzie pozwalają sobie na komfort bycia sobą. Autentyczność pozwala nam na poczucie wolności i swobody. Wybieram potrawy wegetariańskie, len, promienie wschodzącego Słońca, wiatr we włosach, stare kamienice, elektroniczną muzykę, książki poszerzające świadomość oraz naszą zapomnianą, słowiańską kulturę. Najczęściej pracuję na południu Polski ale dojadę w każde miejsce!

Żyję jako baczny obserwator, fotografując - nieustannie szukam, zawsze przeżywam. Łapię Wasze emocje, mój wzrost pomaga mi w byciu niewidoczną. Od dziecka kształtował się we mnie rys indywidualistki, dlatego tworzenie czegoś w zgodzie ze sobą jest dla mnie bardzo cenne.
Dzięki empatii, jaką obdarzył mnie los potrafię wyłapać każde Wasze westchnienie, zmarszczkę zwątpienia, dołek uśmiechu w policzku.
Jestem perfekcjonistką, może przez zodiakalną pannę - cechuje mnie duża ambicja i chęć rozwoju.
Ukochane dla mnie w fotografii są portrety, Wasze twarze są dla mnie jak otwarte księgi, czasem pisane w niezrozumiałym języku (przez co jeszcze ciekawsze!)

Uwielbiam rozmawiać, słuchać, poznawać Wasz świat. Poznajmy się przy dobrej kawie, później chodźmy na wędrówkę 🙂

Total: